Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 793757737

Email.: info@armytek.com.pl

Do darmowej dostawy: 300,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Od:
    Do:

Firma Armytek proponuje różnego rodzaju osprzęt oświetlający, w tym taktyczne latarki do broni palnej, np. myśliwskiej, zebrane w tej kolekcji. Osprzęt naszej produkcji został zaprojektowany i stworzony z myślą o montażu jako wyposażenie do lufy bądź szkieletu broni. Można go także wykorzystywać do tzw. chwytu papierosowego lub montować na smyczy. Produkty te emitują skupione światło punktowe i są przeznaczone do oświetlania lub oślepiania celu podczas polowań.

Latarki do broni - osprzęt taktyczny w sklepie Armytek

Przygotowaliśmy kilka linii wyposażenia, a w ramach poszczególnych kolekcji, oferujemy modele różniące się wieloma parametrami. Stworzyliśmy cztery linie produktowe, w tym: Viking – artykuły wykonane w ramach tej kolekcji charakteryzuje optymalny rozkład światła, w tym bardzo szeroki strumień, emitowany przez diodę LED. Kąt strumienia wynosi od 10° do 20°, zależnie od modelu. Z kolei kąt poświaty wynosi 40°. Ponadto zastosowaliśmy w nich odbłyśnik lustrzany; Predator – urządzenia z tej kolekcji cechuje duży zasięg, aż do 297, 494 lub 501 m, w zależności od modelu. Emitują one wąski strumień światła z wyraźną poświatą; Partner – modele z tej linii mają średni strumień światła z poświatą, a wybrane egzemplarze steruje się jednym przyciskiem; Dobermann – łączą w sobie cechy modeli z kolekcji Viking i Predator, czyli duży zasięg i szerokość strumienia. Niektóre modele z kolekcji mają zielone bądź czerwone diody LED. Latarki taktyczne do broni, oferowane w ramach poszczególnych kolekcji, różnią się ilością programów, czasem pracy, rodzajem diody LED, a także temperaturą światła czy maksymalnym strumieniem i zasięgiem.

Latarki do broni Armytek

Nasze produkty są odporne na wodę, uderzenia i upadki z dużej wysokości, choć stopień ich odporności zależy od modelu, dlatego w opisach poszczególnych akcesoriów zamieściliśmy szczegółowe dane techniczne. Latarki taktyczne są także zabezpieczone przed przegrzaniem oraz odwrotną polaryzacją. Każdy model sprzedajemy w komplecie z kaburą, klipsem, smyczą oraz pierścieniem gumowym i zapasowymi częściami, czyli włącznikiem i dwoma o-ringami. Do niektórych produktów dołączone są zapasowe włączniki lub akumulatory.

Latarki taktyczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl